کله گردالی صحبت میکنه

میخوام براتون یه خاطره ی خنده دار از بچگیام تعریف کنم که همین الان یادم افتاد

وقتی بچه بودم ما همیشه تو کوچه در حال بازی بودیم،من و سه تا صمیمی تربن دوستام تو اون دوران.از صب ساعت ۸ بیدار میشدیم تو کوچه بودیم و تا ساعت ۱۲شب تو کوچه ول میگشتیم ، دعوا میکردیم ، بازی میکردیم ، خرابکاری میکردیم و بچگی میکردیم.یادمه سال اولی بود که تصمیم داشتم روزه بگیرم ، چند روز روزه رفته بودم و حسسابی به خودم افتخار میکردم:) اما رفقام(که اینجا اسمشونو پارسا و میلاد و علی میذاریم) روزه نبودن و تو کل مدت سعی میکردن کاری کنن که من روزمو همراهشون بخورم و خب منم با افتخارر جلوشون مقاومت میکردم:) یادمه یه بازی بینمون باب شده بود که شبیه حکم بود اما ورقاش متفاوت بود با ورقای پاسور( اونزمان بچه بودیم و پاسور برامون قبح داشت) ولی بازیش دقیقا مشابه حکم بود. نشسته بودیم زیر درخت و داشتیم بازی میکردیم ، یهو علی گفت: من میخوام برم یچیزی بخرم بیام بخوریم . پارسا و میلاد باهاش موافقت کردن. اما من مخالف بودم ولی چون در اقلیت بودم برای نشون ندادن ضعف موافقت کردم که اره برید بخرید بخورید من مشکلی ندارم:)smileyاین نامردا هم رفتن ۴تا سوسیس با نوشابه و سس گرفتن اومدن.دقت کنیدfrownچهااارتاکاملا مشخص بود برنامه از پا دراوردن منه. اون زمان سوسیس خام یه غذای محبوب بین بچه های ما بود(متاسفانه هنوزم هست) ابن نامردا اومدن نشستن ، اول از همه نوشابه رو بازش کردن، نوشابه ی مورد علاقه ی من ینی شاه توت بود ، برا خودشون تو لیوان ریختن و یه لیوان خالی هم اضاف اومد:)))علی رو مرد به من گفت میخوری؟ گفتم بابا روزه امگفت باشه. سوسیساشونو در اوردن و باز کردن وشروع کردن دندون زدن ، یدونه هم اضافی بود که گذاشتن کنار مثلا بعدا باهم قسمتش کنن:) اقا دندون اول نه دندون دوم من کم اوردممث کسی که سه ماهه غذا نخورده سوسیسه رو قاپیدم و سریع بازی کردم و شروع کردن گاز زدن،ازونطرف هم با چشم اشاره کردم که برا من نوشابه بریزید نسناساخلاصه که اون اولین شکست من و اولین پیروزی دشمنان اسلام بود تازه خونه هم که رفتم قیافه ی روزه هارو میگرفتم میرفتم تو حیاط اب میخوردم و یواشکی خوردنی مبخوردم حتی برا طبیعی تر شدن نقش نزدیکای اذون که شد یدور ضعف الکی هم کردم تو خونه ولی هنوزم اگه به عقب برگردم بازم اون سوسیسسو میخورم و الان فک میکنم تقریبا خوشمزه ترین سوسیسی که تو زندگیم خوردم:)

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها